wtorek, 5/12/2023 | 10:42 CET
You are here:  / Artykuły / Felietony / Porady / Teksty / Wpisy / Katalog produktowy przykłady

Katalog produktowy przykłady

post by related

related post

Katalog produktowy – tradycyjny czy internetowy?

Katalog produktowy przez wiele lat uważany był za ekskluzywną formę reklamy. I rzeczywiście tylko nieliczne firmy decydowały się z niego korzystać. Z czasem jednak stał się on coraz bardziej powszechny, a w dobie Internetu nabrał nowego wymiaru. Bo oprócz drukowanych katalogów, zaczęto tworzyć katalogi internetowe. W związku z tym pojawiły się głosy, że tradycyjny drukowany katalog należałoby odesłać do przysłowiowego lamusa. Ale czy jest to rzeczywiście dobry pomysł? Jak się okazuje, nie koniecznie. A w wielu przypadkach może okazać się to bardzo złą decyzją. Nie każdy bowiem chce z katalogów online korzystać. Są firmy i klienci, którzy tylko drukowaną wersję uznają za wiarygodną. I dlatego właśnie obie formy katalogów powinny być wykorzystywane.
Jeśli ktoś decyduje się na własny katalog produktowy przykłady jego znaleźć może w Internecie. Co więcej, firmy projektujące katalogi, również udostępniają wykonane wcześniej projekty. Od razu można więc zobaczyć, komu warto zlecić tego typu usługę.
Decydując się na katalog produktowy, warto mieć świadomość, że jest on dobrą inwestycją, tylko wtedy, gdy będzie wykonany rzetelnie i estetycznie. A jeśli chodzi o wersją tradycyjną, dochodzi jeszcze kwestia druku, który pozwoli zachować wszystkie walory projektu.